Yaşam

Antalya’da Tüyler Ürperten Bir Olay Yaşandı: Kediler Parçalanmış

Antalya şehrinde akıl almaz olaylardan birisine daha tanık olduk. Olay, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde gerçekleşti. Antalya Muratpaşa ilçesinde apartmanın hemen giriş bölümünde yer alan rögar kapağında parçalanmış 3 kedi görüntüsü bulunmuş oldu. 3 Kedinin parçalanmış halde olduğunu gören hayvan severler, telaf edildiğini fark ettiktem sonra ihbar verdi. Hayvan severler ilk olarak kedilerin parçalandığını tam olarak idrak edemediler. Susadıklarını düşünerek yanlarına su vermek için gittikleri sırada canica yapılan bu olaya şahit oldular. Kedilerden 2’sininde ortadan ikiye böldükleri görüldü. 1 kedinin de başının kesildiğini görenler hemen polise haber vererek gelmesini istedi. Olay yerine hemen gelen polislerde kedilerin  karınlarının delici aletlerle acımasız bir şekilde deşilmiş olduğunu belirledi.

Antalya Candost Derneği Başkanı Konuştu

Antalya Candost Derneği Başlanı Arife Yanık bu olayla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğu konuşmasında ise Lara bölgesinde kedilere yönelik bu tür saldırıların çok sık şekilde yaşandığına vurgu yaptı. Emniyet güçleri de bölgede bulunan kamera kayıtlarının izlenmesi içinde kollarını sıvamış oldu. Emniyet güçleri olayla ilgili incelemelerini başlatarak kısa süre içerinde bu olayı netliğe kavuşturmayı düşünüyor. Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık ” Hayvana şiddet artık çok fazla çoğalmaya başlandı. Hayvana olan şiddetinde artık suç kapsamı içerisinde yer alması gerekiyor. Kedilerin bu haline oldukça üzüldük. Bunu yapan kişiler canice katletmişler” dedi.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu