Moda

Antalya Moda Haftası Başlıyor

Bu yıl moda severlerin merakla beklediği organizasyonlardan biri de şüphesiz Antalya Moda Haftası… Antalya Fashion Week 2020’de özellikle bu yıl hem ülkemizin moda dünyasında dikkat çekmesine hem de birbirinden şık ve tarz olan parçaların 2020 sonbahar ve kış sezonu için tanıtılmasına ön ayak olacak. Binlerce moda severin merakla beklediği moda haftası Türkiye de atacak.

Yurt içinden ve yurt dışından önemli modacıların ve markaların katılımı ile moda dünyasının kalbinin Antalya’da atacağı etkinlikte Burcu Kandemir’den Selen Dalkıran’a, Nilüfer Korkmaz’a kadar birçok ünlü modacıya ev sahipliği yapacak. Aynı zamanda dünyaca ünlü yabancı modacılardan Shikka Beacwear ve Argento Mayo’nun da etkinliğe katılacağı kesinleşmiş bulunuyor.

Mart 2020’ye Geri Sayım

Türkiye’de yapılacak olan ve dünyaca ünlü birçok marka sahibi ve modacının katılımları ile düzenlenecek olan Antalya Moda Haftası çalışmalar şimdiden start verdi. Mart 2020’de başlayacak olan organizasyon EMY Organizasyon & Ajans’ın çalışmaları ile devam ediyor. Ajansın açıklamasına göre moda denildiğinde akla gelen isimlerin birçoğu moda haftasında yer alacak. Türkiye’nin de moda anlamında önemli adımları olduğunu ifade eden, Eda Meltem Yılmaz ayrıca moda haftası katılacak bir ismin oldukça şaşırtacağını ifade etti. Bu isim henüz açıklanmazken birçok moda sever is etkinliğin başlayacağı Mart 2020’yi heyecanla beklemeye başladı. Geçtiğimiz yıl 40 mankenin yer aldığı etkinlikte bu yıl ise tam 60 manken podyumda ünlü markaların parçalarını taşıyacak.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu