Haber

Annesini Vurdu ve İntihar Etti!

İstanbul Ümraniye’de aile katliamından birisini daha şahit olundu. Evde oturdukları esnada İnşaat Mühendisi olduğu bilinen şizofren hastası Emre Yaşar Hayal, babasıyla tartıştı. Cinnet geçirdiği düşündüğü esnada evde bulunan silahını alarak babasını vurdu. DHA haberine bakıldığında şizofren hastası gencin babasını öldürdükten sonra ağabeyi Haluk Hayali’de vurdu.

İstanbul Ümraniye’de dün gece yaşanan bu olay bir aile dramını da gözler önüne sermiş oldu. Annesi, ağabeyi ve babasını vurduktan sonra Emre Yaşar Hayal kendisini vurarak intihar etti. Ümraniye ilçesinde gerçekleşen olay da tüm aile fertlerini vurduktan sonra balkondan atlayarak intihar etmiş oldu.

Kendisini İntihar Etti!

Alınan bilgilere göre ise Namık Kemal Mahallesi Köşk Sokağı’nda evlerinde henüz bilinmeyen bir sebepten kaynaklı olarak kavga çıktı. Bu sebepten dolayı annesi İncilay Hüseyin H. ve ağabeyi Haluk H., tabanca tarafından vuruldu.  Bu girişimi yaptıktan sonra Emre H.  evinin 4.kattan atladı. Olay yerine hemen gelen sağlık ekipleri ve polisler yaşanan bu olayla ilgili bir araştırma yaptı.

Emre H., İncilay H. ve ağabeyi Haluk H. yaşanan olay sonrasında hayatını kaybetti. Hemen Ümraniye Eğitim ve Araştırma hastanesine getirilen Hüseyin H’nin hayati tehlikesi de hala devam ediyor. Olay anında saklanarak kurtulan küçük kardeş Yunus H, şok geçirdi. Şok geçirilen kardeş, sağlık ekiplerince hemen hastaneye götürüldü. Polis ekibi ve savcılık bu olayla ilgili incelemelerini sürdürmeye devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu