Haber

Anne Oğlunu Döverek Öldürmüş

Dün yaşanan gelişmeler ile birlikte ülke gündeminde bomba gibi oturan olayda bir anne ve sevgilisinin küçük oğlunu döverek öldürdüğü ve cesedini ise tandıra gizlediği ortaya çıktı. Dehşet verici olay karşısında birçok kişi tepki gösterirken olayın detayları is adeta kan dondurdu. 5 yaşındaki çocuğun cesedi elleri ve ayakları bağlı bir şekilde evdeki tandırda bulunurken anne ve annenin erkek arkadaşı polis tarafında tutuklanarak polis merkezine getirildi.

Akıllara durgunluk veren olay İzmir’in Buca ilçesinde meydana geldi. Çevrede yaşayanların ve komşuların ihbarı ile İzmir Çocuk Emniyeti Şube Müdürleri ilgili evde araştırma başlattı. Adreste yaşayan küçük Eymen’in ve 25 yaşındaki annesi M.D.’nin eve gelmemesi dikkat çekmiş ve ihbarda bulunuldu. İhbar üzerine evde çalışmalara başlayan polis ekiplerine daha sonra Asayiş Şube Müdürlüğü’nden cinayet polisleri de dahil oldu. M.D.’nin ilçedeki evinde başlatılan aramada ise yakınların evde olduğu öğrenildi.

Cesedi Tandıra Koymuşlar

Evde yapılan araştırmada bulgulara rastlayan polis ekipleri M.D.’yi yakaladı fakat küçük Eymen ise evde bulunamadı. Bunun üzerine anneyi sorguya çeken polisler annenin çelişkili ifade vermesi üzerine sorguya devam etti. Annenin itirafında ise kan dondurucu o sözlere yer verildi. Buna göre oğlunun erkek arkadaşı tarafından dövülerek öldürüldüğü ve cesedinin ise tandıra konulduğunu açıklayan anne göz altına alındı. Annenin ifadesinin ardından cinayet şüphelisi S.E. de sorgulanmak üzerinde polis merkezine götürüldü. Küçük Eymen’in cesedi ise otopsi işlemlerinin ardından toprağa verilecek.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu