Magazin

Amine Gülşe’nin Mutlu Anları

Geçtiğimiz aylarda ünlü futbolcu Mesut Özil ile dünya evine giren Amine Gülşe son zamanlarda magazin haberlerindeki yerini koruyor. Özellikle kimsenin hakkında fazla bilgiye sahip olmadığı fakat Mesut Özil ile dünya evine girdikten sonra gündemden hiç düşmeyen isimler arasında yer alan Amine Gülşe bugün ailesi birlikte mutlu anlar yaşadı.

Amine Gülşe’nin annesi Gülter Gülşe’nin bugün doğum günü olması sebebi ile annesinin doğum gününü hem sosyal medya hem de birebir kutlayan ünlü isim annesi hakkında da övgülerde bulundu. Ünlü ismin paylaşımına Demet Akalın da yorum yaparak anne Gülter Gülşe’nin doğum gününü kutladı.

Annem Özel Bir İnsan

Ünlü futbolcu Mesut Özil ile dünya evine giren Amine Gülşe, bugün sosyal medya hesaplarından annesinin doğum gününü kutlayarak iyi ki doğdun kraliçem şeklinde bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesaplarından da soy ismini Özil olarak değiştirdiği gözlerden kaçmayan ünlü isim paylaşımında güzel annem bana böyle bakmaya devam ettikçe bu dünyada bana hiçbir şey olmaz şeklinde ifadelerde bulundu. Ayrıca annesine iyi ki doğdun kraliçem, sağlıklı, mutlu seneler geçirmen dileğiyle iyi ki varsın şeklinde sözlerine devam etti. Ünlü ismin bu paylaşımında Demek Akalın da yorum yaparak sultana sevgilerimi ilet, çok özel bir insan o şeklinde bir yorumda bulundu. Ünlü ismin paylaşımı da kısa süre içinde yüksek beğeni aldı ve birçok kişi GülterGülşe’nin doğum gününü kutladı.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu