Haber

Ali Sunal Baba Oldu, İlk Paylaşımı Sevenlerini Duygulandırdı!

42 yaşındaki Kemal Sunal’ın 42 yaşındaki oğlu, Ali Sunal ve karısı Nazlı Kurbanzade’nin mucizesi olan bebekleri doğdu. Çift doğumdan sonra ilk paylaşımını sosyal medya aracılığı ile yaptı. Kızı Narin’i kollarına alan Ali Sunal, karısı Nazlı Kurbanzade Sunal ile sosyal medya hesabından bir anı paylaştı. Sunal, fotoğrafın altına ise şöyle yazdı: “Sevgili baba, ben baba oldum; Umarım torununu görüyorsundur! Umarım senin gibi ailenin başında durabilir ve bir aile reisi olabilirim. Kızımı da seninle büyüteceğim, neredeyse her çocuk gibi… “. Kemal Sunal’ın bütün hayranları ve Ali Sunal’ın takipçileri bu satırlar karşısında duygularını gizleyemedi.

Duygusal Paylaşım Gözyaşlarına Neden Oldu!

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın geçen hafta bir kızı oldu. Narin isimli bir kızının olduğunu sosyal ağından söyleyen Sunal, rahmetli babası hakkındaki duygularını da paylaşmayı ihmal etmedi. Oyuncu ve sunuculuk yapan Ali Sunal, geçen hafta baba olduğunda babasını daha iyi anladığını paylaşımları ile gösterdi. Türk sinemasının efsanesi Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, doğumdan sonra ilk kez eşi Nazlı Kurbanzade ile duygularını paylaştı. Kızı Narin’i kucağına aldığı için mutlu olduğunu söyleyen Ali Sunal, karısı Nazlı Sunal ile sosyal ağlardaki hesabından bir fotoğraf paylaşarak duygularını belirtti. Duygusal satırları ile dikkat çeken Ali Sunal, ailesine ve çevresine de teşekkür etmeyi unutmadı.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu