Magazin

Aleyna Tilki’den Yatak Pozu Görüntüsü

Ülkemizin sevilen sanatçılarından biri olan Aleyna Tilki’nin yapmış olduğu her bir paylaşım çok fazla ses getiriyor. Onlardan biri olarak gördüğümüz yatak pozu da çok konuşuldu. Genç şarkıcının sosyal medya üzerinden atmış olduğu yatak pozu resmi adından sıklıkla söz ettirmeye neden oldu. Kimisi bu pozun güzel olduğunu söylerken kimi hayranlarından da tepki yağdı. Farklı farklı ilginç fotoğraf karelerine de yer vermeyi es geçmedi. Aleyna Tilki, atmış olduğu son derece ilginç haller sergilemiş olduğu resimleriyle de magazin dünyasında adından konuşturmayı başaran ünlülerden biri oldu. İlginç birkaç tane resimleri olan Tilki, hepsini sosyal medya üzerinden rahatsızlık duymadan paylaştı.

Aleyna Tilki’den Olaylı Paylaşımlar Geldi!

Resimlerinin arasında da öne çıkanlarından birisi olarak yatak pozu oldu. Genç şarkıcı, yataktan bir poz da paylaşarak hayranları tarafından hem beğeni hem de yorum almayı kaçırmadı. Sürekli olarak farklı farklı gündemde yerini almaya çalışan Aleyna Tilki’nin şarkıları kadar artık yapmış olduğu her bir hareketi de çok fazla konuşulmaya devam ediliyor. Atmış olduğu bu tür ilginç resimlere karşı Aleyna Tilki hayranlarından olumlu görüşler yağarken, Aleyna Tilki’yi sevmeyenler de bu durumu hiç hoş karşılamadı. Sosyal medya da rahat tavırları ile bilinen başarılı sanatçı sürekli olarak farklı bir gündem içerisinde kendisine yer bulmayı başarıyor.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu