Sağlık

Akupunktur ile Kilo Vermek Mümkün

Spordan uzak ve hareketsiz bir yaşantının en ağır sonuçlarından birisi de kilo almak. Durum böyle olunca aşırı kilo alan insanlarda bir an evvel aldığı kiloları vermek için birçok farklı yola başvuruyor. Yıllarca en çok merak edilen konulardan olan Akupunktur ile zayıflama konusu hakkında Uzman Dr. Evren Pul Panza birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Akupunktur ile zayıflamanın mümkün olduğunu ifade eden Dr. Panza, konu ile ilgili birçok bilinmeyen noktaya da değindi.

Uzman Dr. Evren Pul Panza, alınan kiloları vermek için sürekli olarak bahaneler üreten büyük bir kitlenin olduğunu vurguladı. Her zaman ‘Yarın başlarım’ denilerek alınan kiloların bir türlü verilemediğinin altını çizen ünlü hekim, bu durumda Akupunktur ile tedavi olunması gerektiğini vurguladı. Günümüz şartlarında işten yorgun bir şekilde dönen insanların spor yapamadığını, iş ve özel yaşantıdan kaynaklanan stres sebebiyle aşırı yemek tüketilmesi gibi birçok nedenden dolayı kişilerin kilo aldığını ve kolay kolay veremediğini ifade etti.

“Akupunktur ile zahmet bir şekilde zayıflayın”

Dr. Panza, yoğun iş temposu ve çeşitli nedenlerden dolayı spora ve diyete yeterince zaman ayıramayan kişilere Akupunktur yapmasını tavsiye etti. Akupunktur tedavisinin zahmetsiz ve kolay olduğunu dile getiren ünlü hekim, aşırı kilo haricinde pek çok farklı rahatsızlıklarda da Akupunktur tedavisinin işe yaradığını ifade etti.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu