Haber

Ağaçtan Düşen Kadın Yaralandı

Adıyaman’da meyve toplamak için çıktığı ağaçtan düşen kadın yaralandı. Beklenmedik şekilde ağaçtan düşmesiyle yararlanan kadın için hemen sağlık ekiplerine haber verildi. Sağlık ekiplerine haber verilmesi üzerine olay yerine ulaşan ekipler, yaşlı kadını hemen hastaneye kaldırdı.

Elde edilen bilgilere göre olay öğle saatlerinde yaşandı. Öğlen saatlerinde Bahçelievler Mahallesi mevkiinde meydana gelen olayda, Nebahat Polat hafif şekilde yaralandı. 50 yaşında olduğu öğrenilen kadının incir toplamak için ağaca çıktığı ve dengesini kaybederek toprak zemine düştüğü belirtildi.

Sağlık Durumu İyi

İncir ağacından düşerek toprak zeminde kalan kadının yakınlarının olay yerine olduğu öğrenildi. Olay yerine olan yakınlarının haber vermesi üzerine, sağlık ekipleri kısa süre içerisinde olay yerine ulaştı. Sağlık ekiplerinin olay yerine ilk müdahaleyi yaptığı ve gerek duyulması nedeniyle Nebahat Polat’ı hastaneye kaldırdığı öğrenildi.

Özel bir hastanenin acil servisinde tedaviye alındığı öğrenilen Nebahat Polat’ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Vücudunda çok fazla bir hasar olmadığı öğrenilen kadının, bir süre gözetimde kalmasının ardından evine yollanacağı da öğrenildi. Olayla ilgili olarak yeni bir açıklama yapılmadı.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu