Yaşam

28 Yıldır Şekeri Hayatında Bulundurmayan Kadın, Mankenlere Taş Çıkarttı!

 Ülkemizde şeker kullanım oranları ne yazık ki çok fazla. Şekeri hala hayatınızdan çıkarmayı düşün,üp düşünmediğiniz konusunda tam karar veremiyor musunuz? O halde 28 yıldır hayatına kesinlikle şeker sokmayan kadını tanıdıktan sonra bir kez daha düşünün. Üstelik bu kadının 70 yaşında olduğuna da kimse inanmıyor. 28 yıldır hiç ama hiç şeker kullanmayan kadını gördükten sonra ise fikriniz tamamen değişmeye başlayacak.

Kadının adı Carloyn Hartz. 70 yaşında ki olan bu kadın yaşıtlarının aksine oldukça fit ve güzel görünüyor. Oldukça genç görünen Hartz, yaşını soranlara 70 yaşında olduğunu söylediğinde ise fazlasıyla şaşkınlık yaratmaya neden oluyor. Üstelik 70 yaşında olduğuna kendisinin bile inanmadığını söylüyor.

Önceden Şeker Bağımlısıydı!

28 yıldan önce neredeyse şeker bağımlısı bir kadındı. Şekeri bir türlü hayatından eksik edemiyordu. Üstelik şekersiz bir hayatı da kesinlikle düşünmüyordu. Carolyn, bu şeker hastalığından kurtulmayı bir anda kafasına koyarak başardı. Üstelik kafasına koyduğu günden bu yana kadar şekeri hayatından hiç bulundurmadı. Üstelik Carolyn Hartz şekeri bıraktığından o günden beridir yaşlanmak yerine gençleşmeye başladı. Her ne kadar 70 yaşında olmasına rağmen mankenlere taş çıkartacak bir görüntüye sahip. Beslenme konusunda hemen her şeye dikkat eden kadın, kahvaltı ve her öğünde protein almaya özellikle dikkat ediyor. Aynı zamanda da sevdiği bir yiyecekten de kesinlikle vazgeçmediğinin altını çiziyor.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu