Moda

2020 Kış Modası Hakkında

Renk cümbüşü olan kotlar, son derece hacimli elbiseler ve bu elbiselerin üzerine giyilecek kabanlar diğer sezonlardan farklı olarak yaz renklerinin devamı olmaya hazırlanıyor. 2020 kış modası hakkında; konuşulan en önemli konu kadının daha güçlü görünmesini sağlayacak tasarımların ortaya konulması yönündedir.

2020 Kış Sezonundaki Tüm Parçalar

2020 kış sezonu hakkında; söylenebilecek en güzel söz; sezonun diğer sezonlardan daha cesur ve daha göz alıcı parçalara yer verdiğidir. Öncelikler kadınlar için kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak birçok farklı model ortaya atılacaktır. Birçok model ve tasarım aslında eski sezonlarda kullanılan bütün parçaların geliştirilmiş halidir.

Payetli kumaşların sadece gece giyilebileceği fikri 2020 kış sezonunda tamamen değişecektir. Özel akşamlarda yani düğünlerde, davetlerde giyilen simli, boncuklu, payet kıyafetlerin yeri artık sokaklar olacak. Bu sayede daha dikkat çeken bir görünüm hedeflenmektedir. ‘neden sadece gece parlayalım?’’ fikrinden yola çıkıldığına kesin gözüyle bakılabilir. Bu sayede gün içerisinde giyilebilecek simli kumaştan kıyafetleri 2020 kış sezonunda görmek mümkün olacaktır.

2020 kış sezonu hakkında; karanlık tasarımların öne çıkacağı bir sezon olacağı konusunda hem fikir olunmuştur. Sezon içerisinde; deri pantolonlar ve koyu renkler tercih edilmiştir. Lacivert, koyu gri gibi karanlık renklerin ön planda olması sezonun; bohem tarzı da benimsediğini göstermektedir.

2020 kış sezonunda ön planda olan diğer bir parça külotlu çoraptır. Mini etekler ve ya mini elbiseler altına giyilen çoraplar göz doldurucu niteliktedir. Bu külotlu çoraplar diğer sezonlardan farklı olarak hem daha ön planda tutulmasıyla hem de kendinden desenli oluşuyla kendinden bahsettirmektedir.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu