Moda

2019 Yaz Ayı En Trend Abiye Modelleri

Güneşin enerjisinden aldığı ilham ile hareketlenen kumaşlar yaz sezonunda kadınlar tarafından favori ürünler arasına girmektedir. Düz siluetler ile doğal ışıltılarla donatılmış çarpıcı dokunuşlara sahip ve en göz alıcı yapan parlak kumaşlar ile pek çok model ve kalıp ile kusursuz bir biçimde uyum sağlamaktadır. Mini slimfit elbise modellerinden yere kadar uzanan uzun etekli modellere ve hatta oldukça iddialı abiye modelleri ile kusursuz örneklerin sergilendiği parlak kumaşlar 2019 yazında abiye modelleri ile damga vurmaktadır.

Farklı Modellere Sahip Abiye Modelleri

1940’lı yılların stiline sahip kadınların dolaplarında yer alan vazgeçilmez parçalardan biri olan puantiyeler, 1960’lı yıllarda zirve yapan etkisiyle günümüze kadar ulaşmış ve bu etkisini sürdürmeye devam etmiştir. Zamansız bir trend olan sokak modasına ait abiye modasına kadar pek çok farklı şekilde karşımıza çıkan puantiye kumaşlar oldukça zarif ve naif duruşlarıyla her atmosferde kendini göstermektedir. Yepyeni renk kombinasyonları sayesinde göz alıcı bir etkiye sahip olan puantiye kumaşlar elegant bir yorumla mini modellerden maksi modellere kadar hemen her model ve tarzda elbiselere hayat vermektedir.

Abiye elbise modellerini dinamik bir görünümde tutan ve bir basamak daha çekici ve şık görünmesini sağlayan dekolte detayları her yeni sezonda farklı formlarda trendleri yakalamaktadır. 2019 yaz sezonunda en çok tercih edilen abiye modelleri derin V yakanın sağladığı dekolte ile bütünleşmekte ve gençleşmektedir.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu