Gündem

2 kere vurulan Ercan Sert saldırganları püskürtmeyi başardı

Denizli’de bir nakliye firması sahibi olan Ercan Sert, üç gün önce iş yerinde silahlı saldırıya uğradı. Saldırının güvenlik kamerası görüntülerinde, Ercan Sert, 2 kurşun yedikten sonra bile saldırganla sadece sopayla mücadele ettiği yer aldı. Denizli’de firma sahibi 45 yaşındaki Ercan Sert’in, üç gün önce nakliye firmasındayken uğradığı silahlı saldırının kamera görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerası görüntüsünde, Sert’in vücuduna 2 kurşun isabet ettiği, kendisini tabancayla yaralayan saldırgana karşı sopayla mücadele etmesi yer aldı.

SALDIRGANDAN 150 BİN TL ALACAĞI VARDI

Edinilen bilgiye göre, pazartesi günü saat sabah 10.00 sıralarında, Denizli Pamukkale ilçesi Sümer Mahallesi Çal Caddesi’nde faaliyet gösteren bir nakliyat firmasında silahlı saldırı meydana geldi. Saldırıyı, Ercan Sert’in daha önce davacı olduğu 23 yaşındaki Doğan H.’nin yaptığı edinilen bilgiler arasında.

Nakliyat firmasının sahibi Ercan Sert, şubat ayında TIR’ına, minibüsle çarpıp ağır hasar veren Doğan H.’ye dava açtı. TIR’da oluşan büyük hasar nedeniyle açılan davada, bilirkişi incelemesi yapıldı. Rapora göre; Doğan H.’nin, iş gücü kaybı, değer kaybı ve TIR’daki hasarın giderilmesi için yaklaşık 150 bin Lirayı ödemesine karar verildi. Geçen pazartesi günü Doğan H., Sert’in iş yerini bastı ve Ercan Serti tabancayla yaraladı. Olay yerine çağırılan ambulansla hastaneye kaldırılan Sert, tedavi altına alındı. Olay yerinden kaçan Doğan H. için yakalama kararı çıkarıldı.

İŞ YERİ KAMERASI OLAYI SANİYE SANİYE KAYDETTİ

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, Sert’in silahla yaralandığı günün güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Kameranın kayıt altına aldığı görüntülerde, iş yerine gelen Doğan H.’nin, tartışmaya başlaması ve sonrasında belinden çıkarttığı tabancayla Sert’e 2 el ateş ettiği yer alıyor. Karnından ve bacağından yaralanan Sert, masanın altında bulunan sopayı alarak, Doğan H.’ye karşı koyduğu da görüntüler arasında yer aldı.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu