Haber

13 Yaşındaki Kızın Boynuna Makas Saplandı

İstanbul Sultangazi’de iki grup arasında yaşanan kavgada kesici aletler kullanıldı. Yol verme yüzünden çıkan kavgada iki grup ilk önce birbirlerine hakaret etti. Daha sonra olayın büyümesiyle bir anda ortalık karıştı. Yumrukların konuştuğu kavgada kesici aletlerde kullanıldı. Kavga eden iki grubun yakınından geçen 13 yaşındaki Ezel E.’ye ise kavgada kullanılan makas saplandı. Küçük çocuk, boynuna saplanan makastan sonra bir anda yere yığıldı. Olayı gören çevre sakinleri ise durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi.

İstanbul’un Sultangazi içesinde yaşanan kavga esnasında aynı sokaktan geçen 13 yaşındaki küçük kız çocuğunun boynuna makas saplandı. Bir anda yere yığılan kızdan sonra iki grup arasındaki kavgada son buldu. Küçük kızın boynuna makas saplandıktan sonra duyarlı vatandaşlar durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa zamanda olay yerine gelen sağlık ekipleri boynundan yaralanan küçük kıza ilk müdahaleyi yaptıktan sonra hastaneye kaldırdı.

 

Felç kalma riski var

Küçük kızın ciddi şekilde yaralandığı olay, Sultangazi içesinin Esentepe mahallesinde yaşandı. İki grup arasında çıkan kavga esnasında Ezel E., teyzesi ile beraber aynı sokakta yürüyordu. 2389 nolu sokakta çıkan kavga, iddialara göre yol verme yüzünden çıktı. Olayda kullanılan makas, sokaktan teyzesiyle beraber geçen Ezel E.’ye saplandı. Hemen hastaneye kaldırılan küçük kızın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Doktorlar tarafından yapılan açıklamada ise küçük kızın yaşaması halinde felç kalma olasılığının olduğunu açıkladılar.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu